HAKKIMIZDA

Firmamız 2020 yılında İstanbul’da kurulmuş olsa da yönetim kadrosu çerçevesinde 400’den fazla projeye danışmanlık hizmeti sağlamıştır. Hilal Danışmanlık, ulusal ve uluslararası kişi, kurumsal firma ve kuruluşlara dış ticaret hacmini genişletecek, Ar-Ge çalışmalarının oluşturulması, ulusal ve uluslararası yatırım ve pazar araştırmaları ve hibe desteklerinden faydalanacak danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

Firmamız, özellikle tarım alanında “Tohumdan son tüketiciye kadar” oluşan tüm aşamaları çiftçi ile titizlikle yönetecek uzman kadroya sahiptir. Firmamız, üniversite sanayi ve üretici ile uyum içinde oluşacak kazan kazana dayalı, sürdürülebilir ticari ekosisteminin oluşmasını hedeflemektedir. Başta Tarım ve hayvancılık sektöründe faaliyet gösteren ve yatırım yapmak isteyen şahıs ve işletmeler olmak üzere katma değerli tüm ürünlere yönelik başvurulara ilişkin danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Bugüne kadar Avrupa Birliği, Birleşmiş Milletler, bakanlık, KOSGEB, kalkınma ajansları çerçevesinde destek almaya hak kazanmış 400’den fazla proje uygulamış olan firmamız bundan sonrada “Hilal Danışmanlık I Crescent Consultancy” olarak hizmet etmeye devam edecektir.

Previous
Next